Konkurs „Gražių Dainelių Daug Girdėjau”

Konkurs „Gražių Dainelių Daug Girdėjau”

2023-01-28

Karolina Dediul pion.

ZHPnL

Konkurs „Gražių Dainelių Daug Girdėjau” (PL. Pięknych piosenek dużo słyszałem) organizowany przez Litewski Związek Skautowy (LS) jest poświęcony pamięci głównego skauta Feliksa Šakalisa i jest tradycyjnym corocznym ogólnokrajowym konkursem piosenki harcerskiej/skautowej, którego celem jest zachęcenie harcerzy oraz skautów do śpiewania i popularyzacji pieśni ich kraju. W tym roku w finale konkursu rywalizowało aż 17 chórów harcerskich/skautowych w różnych kategoriach wiekowych, z różnych zakątków Litwy. 
 
Zespół naszej organizacji zdobył III miejsce. 

Dołącz do nas na Facebook’u, Instagram’ie i Flickr.

Jeśli jeszcze nie jesteś z nami w soc. sieciach, to zapraszamy serdecznie – dołącz! Znajdziecie tam bieżące informacje i aktualności dotyczące naszej działalności, a na Flickr – galerię zdjeć!

Czytaj także…

„ZHR realizuje działania finansowane ze środków Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030”