Niezapomniany Turniej Siatkówki Plażowej

Niezapomniany Turniej Siatkówki Plażowej

2023-08-13

Karolina Dediul pion.

Ryszard Branicki wyw.

Niezapomniany Turniej Siatkówki Plażowej

zorganizowany przez 3SzDW “Szczerbcowa Burza”

 

W dniu 25 czerwca br. na boisku sportowym Business Garden w Wilnie odbył się spektakularny Turniej Siatkówki Plażowej.

W rogrywkach sportowych wzięli udział reprezentanci pięciu drużyn harcerskich i wędrowniczych dobierając się w drużyny dwuosobowe (ogólnie dziewięc par). Wspaniałe warunki pogodowe sprawiły, że uczestnicy czuli się jak na wakacjach. W całym turnieju dominowała nie tylko rywalizacja, ale także przyjaźń. Uczestnicy byli świadkami wspaniałych wymian piłki, widowiskowych bloków i skutecznych ataków. Każda para walczyła o jak najlepsze miejsce, prezentując umiejętności techniczne į taktyczne na wysokim poziomie. Wielu zawodników pokazało swoje indywidualne talenty.

Po wielu emocjonujących meczach i zaciętej rywalizacji, triumfowała para dh. Dawida Plawgo i dh. Adama Naniewicza z 26 Wileńska Drużyna Harcerzy „Białe Wilki“ im. Aleksandra Krzyżanowskiego „Wilk“, zostając zwycięzcą turnieju.

Turniej Siatkówki Plażowej zorganizowany przez 3SzDW “Szczerbcowa Burza” był nie tylko sportowym wydarzeniem, ale także okazją do integracji i zabawy na plaży. Uczestnicy mogli cieszyć się towarzyską atmosferą, nawiązać nowe znajomości, czerpać radość ze wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz promować zdrowy styl życia poprzez aktywność fizyczną.

Nie możemy się doczekać kolejnej edycji turnieju, który zapewne przyniesie jeszcze więcej emocji i wspaniałych momentów na siatkarskim boisku plażowym. Turniej Siatkówki Plażowej stał się wyjątkowym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich zainteresowanych sportem i letnią rozrywką.

Dołącz do nas na Facebook’u, Instagram’ie i Flickr.

Jeśli jeszcze nie jesteś z nami w soc. sieciach, to zapraszamy serdecznie – dołącz! Znajdziecie tam bieżące informacje i aktualności dotyczące naszej działalności, a na Flickr – galerię zdjeć!

Czytaj także…

„ZHR realizuje działania finansowane ze środków Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030”