Pieśń jednoczy języki świata

Pieśń jednoczy języki świata

2018-02-16

pwd. Joanna Mikulska

Paweł Giliauskas

Johann Wolfgang von Goethe twierdził, że „Gdzie słyszysz śpiew tam idź – tam dobre serca mają. Źli ludzie, wierzaj mi – ci nigdy nie śpiewają”. W swoim gronie mamy także duże grono utalentowanych głosików które cieszą nas regularnymi występami.

Pod kierownictwem prowadzącej poddziału “Audio” działu medialnego “HD” dh. Justyny Leonowicz po raz pierwszy Związek Harcerstwa Polskiego na Litwie wziął udział w 1 etapie konkursu “Gražių dainelių daug girdėjau”. To jest konkurs na wysokim poziomie z wysokimi wymaganiami i profesjonalnym ocenianiem. 26 listopada nasi druhny i druhowie wzięli udział w kastingu i trafili do finału! Finałowy koncert będzie miał miejsce w Kownie 20 stycznia, 2018 r.

Gratulujemy i trzymamy kciuki dalej!

Dołącz do nas na Facebook’u, Instagram’ie i Flickr.

Jeśli jeszcze nie jesteś z nami w soc. sieciach, to zapraszamy serdecznie – dołącz! Znajdziecie tam bieżące informacje i aktualności dotyczące naszej działalności, a na Flickr – galerię zdjeć!

Czytaj także…

„ZHR realizuje działania finansowane ze środków Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030”