Szukasz pomysłu na zbiórkę ZZ-tu? Instruktorki polecają jazdę konną.

2018-06-10

pwd. Kamilija Sinkiewicz HL

hm. Julia Darjina HL, phm. Joanna Pietkiewicz wędr.

Krąg “Watra”, zrzeszający instruktorek OH-ek, rozpoczął nowy cykl spotkań!

 

W niedzielę 10 czerwca, instruktorskim gronem spotkałyśmy się w ośrodku jeździeckim, gdzie poznałyśmy i doświadczyłyśmy czym jest jazda konna. Pod wrażeniem została każda, niezależnie czy to była pierwsza próba jazdy konnej, czy już miało się za sobą pewne doświadczenie.

Druga część zbiórki odbyła się w formie pikniku. Piękno czerwcowej przyrody, fascynująca panorama ze wzgórza oraz pyszne jedzenie zapewniło, że wszystkie bardziej i mniej ważne tematy zostały omówione w przyjemnej atmosferze. Na zbiórkę zawitał też Przewodniczący pwd. Paweł Giliauskas HL.

Pomimo wrażeń i doświadczeń zdobytych w ośrodku jeździeckim, dwóm druhnom dzisiejsza zbiórka była bardziej wyjątkowa, gdyż złożyły one zobowiązenie instruktorskie i po raz pierwszy włożyły granatową krajkę. Pwd. Ewelino i pwd. Katarzyno – gratulujemy i witamy w gronie!


A także, serdecznie dziękujemy Wicenaczelniczce pwd. Eli Wilkiewicz wędr. za włożone starania, aby zbiórka była udana.

 

Czytaj także…

CISOWY DWOREK Organizacji Harcerek

CISOWY DWOREK Organizacji Harcerek

„Skarb twój tam, gdzie jest serce twoje”   W dniu 26 września odbyło się tak bardzo ważne dla każdej harcerki wydarzenie...

Wspomnienia z obozów!

Wspomnienia z obozów!

Po długiej kwarantannie jeszcze bardziej czekaliśmy na obozy niż zwykle! Tegoroczne akcje letnie przyniosły mnóstwo przygód,...

Dołącz do nas na Facebook'u, Instagram'ie i Flickr.

Jeśli jeszcze nie jesteś z nami w soc. sieciach, to zapraszamy serdecznie – dołącz! Znajdziecie tam bieżące informacje i aktualności dotyczące naszej działalności, a na Flickr - galerię zdjeć!