Szukasz pomysłu na zbiórkę ZZ-tu? Instruktorki polecają jazdę konną.

Szukasz pomysłu na zbiórkę ZZ-tu? Instruktorki polecają jazdę konną.

2018-06-10

pwd. Kamilija Sinkiewicz HL

hm. Julia Darjina HL, phm. Joanna Pietkiewicz wędr.

Krąg “Watra”, zrzeszający instruktorek OH-ek, rozpoczął nowy cykl spotkań!

 

W niedzielę 10 czerwca, instruktorskim gronem spotkałyśmy się w ośrodku jeździeckim, gdzie poznałyśmy i doświadczyłyśmy czym jest jazda konna. Pod wrażeniem została każda, niezależnie czy to była pierwsza próba jazdy konnej, czy już miało się za sobą pewne doświadczenie.

Druga część zbiórki odbyła się w formie pikniku. Piękno czerwcowej przyrody, fascynująca panorama ze wzgórza oraz pyszne jedzenie zapewniło, że wszystkie bardziej i mniej ważne tematy zostały omówione w przyjemnej atmosferze. Na zbiórkę zawitał też Przewodniczący pwd. Paweł Giliauskas HL.

Pomimo wrażeń i doświadczeń zdobytych w ośrodku jeździeckim, dwóm druhnom dzisiejsza zbiórka była bardziej wyjątkowa, gdyż złożyły one zobowiązenie instruktorskie i po raz pierwszy włożyły granatową krajkę. Pwd. Ewelino i pwd. Katarzyno – gratulujemy i witamy w gronie!


A także, serdecznie dziękujemy Wicenaczelniczce pwd. Eli Wilkiewicz wędr. za włożone starania, aby zbiórka była udana.

 

Dołącz do nas na Facebook’u, Instagram’ie i Flickr.

Jeśli jeszcze nie jesteś z nami w soc. sieciach, to zapraszamy serdecznie – dołącz! Znajdziecie tam bieżące informacje i aktualności dotyczące naszej działalności, a na Flickr – galerię zdjeć!