Wypad Drużyny Naczelniczki do Warszawy

Wypad Drużyny Naczelniczki do Warszawy

2023-01-17

pwd. Karina Grzybowska wędr.

pwd. Dorota Matuliukštė wędr. | pwd. Agata Radulewicz HL

Wypad Drużyny Naczelniczki do Warszawy miał miejsce 14 stycznia. Była to nagroda za cały rok pracy dla funkcyjnych w formie odpoczynku – zwiedzenia stolicy Polski, ale także i czas integracji, dzielenia się pomysłami, planowania nowych celi na następny rok!

Oprócz pięknej warszawskiej Starówki zwiedziliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego, które zrobiło ogromne wrażenie i przybliżyło tragiczną historie wydarzenia z 1944 roku. A także mieliśmy możliwość poznania 1000 letniej historii Żydów Polskich w Muzeum Historii Żydów Polskich „Polin”.

W międzyczasie rozmawiałyśmy o nas – druhnach i naszej Organizacji Harcerek! Był to piękny i pełen słońca dzień, który skończyliśmy głośno śpiewając harcerskie piosenki z dźwiękami gitary w autokarze…

 

Projekt finansowany ze środków Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i skautowych na lata 2018-2030.

Dołącz do nas na Facebook’u, Instagram’ie i Flickr.

Jeśli jeszcze nie jesteś z nami w soc. sieciach, to zapraszamy serdecznie – dołącz! Znajdziecie tam bieżące informacje i aktualności dotyczące naszej działalności, a na Flickr – galerię zdjeć!