Zimowisko “Eksperyment Atom-26”

Zimowisko “Eksperyment Atom-26”

2023-01-06

Dorota Bielawska trop.

Patrycja Glazko

“Nigdy nie zapominaj o tych, którzy ciebie nie zapominali”
W dniach 26-30 grudnia w gimnazjum w Mickunach odbyło się zimowisko “Eksperyment Atom-26”. Podczas tych dni harcerze i harcerki spędzili czas w najbliższym gronie harcerskim i przeżyli naprawdę wiele: zaczynając intrygującą fabułą z elementami detektywu, zakańczając poznawaniem kolejnych szczegółów z życia druhów bądź druhen z 26 Wileńskiego Szczepu Harcerzy im. 13 Pułku Ułanów Wileńskich. 

Dołącz do nas na Facebook’u, Instagram’ie i Flickr.

Jeśli jeszcze nie jesteś z nami w soc. sieciach, to zapraszamy serdecznie – dołącz! Znajdziecie tam bieżące informacje i aktualności dotyczące naszej działalności, a na Flickr – galerię zdjeć!