Zimowisko “Infected 2.0”

Zimowisko “Infected 2.0”

2023-01-06

Darius Vachovič mł.

Nikita Makovskij

Zimowisko ,,Infected 2.0” było przedłużeniem zimowiska 2019 roku. W zimowisku uczestniczyli drużyny 11 MDH- ek ,,Delta” im. Henryka Kuppo, 16 WDH ,,Wikingi” im. Władysława Dąbrowskiego.

Przy laborotorii profesora upadł samolot, w którym wszyscy byli zakażeni straszną chorobą. Profesor sam nie mógł pomóc dla chorych, bo oni nie wiedzieli kim są i skontrolować ich było niemożliwie, dlatego dzielni harcerze mu pomogli odnaleźć antyoksydant i rozpoznać kto jest pilotem. Dzięki uzdrowieniu zakażonego pilota harcerze zdołali dotarć samolotem na bezpieczną wyspę.

Dołącz do nas na Facebook’u, Instagram’ie i Flickr.

Jeśli jeszcze nie jesteś z nami w soc. sieciach, to zapraszamy serdecznie – dołącz! Znajdziecie tam bieżące informacje i aktualności dotyczące naszej działalności, a na Flickr – galerię zdjeć!