Zimowisko “Misja Hoth”

Zimowisko “Misja Hoth”

2023-01-06

Mirosław Szwabowicz ćwik

Roland Antropikas ćwik i Edwin Rybaków

W dniach 26-30 grudnia w Wesołówce odbyło się zimowisko „Misja Hoth”

Druhowie 1 WDH ,,Trop” otrzymali prośbę o wsparcie na planecie ,,Hoth” w walce z Imperium. Pod kierownictwem dżedajów, które stanowili kadrę, druhowie uformowali legiony: Legion 212 i Legion 50.
Podczas zimowiska druhowie wspierali rebeliantów i wykonywali zadania na tej mroźnej i białej planecie. Celem było przygotować się do ostaniej walki, lecz jakaś tajemnicza osoba była szpiegiem w naszej kadrze. Podczas ostatniej bitwy druhowie odnaleźli szpiega i zwalczyli imperium, a także zbudowali stabilność w galaktyce.
 
Podczas zimowiska druhowie wykonywali różne ciekawe zadania i ćwiczyli techniki harcerskie, sprawdzili swoje umiejętności surwiwalowe i też walki, zajęcia sportowe. Druhowie spędzili te dni wesoło i fajnie, bawiąc się ze sobą nawzajem. Przed wyjazdem każdy druh otrzymał okulary, które zawsze pokażą białą stronę świata.

Dołącz do nas na Facebook’u, Instagram’ie i Flickr.

Jeśli jeszcze nie jesteś z nami w soc. sieciach, to zapraszamy serdecznie – dołącz! Znajdziecie tam bieżące informacje i aktualności dotyczące naszej działalności, a na Flickr – galerię zdjeć!